Główną działalnością firmy Meridian’s Sp. z o.o. jest catering szpitalny i leczniczy. Firma działa na rynku zamówień publicznych. Kontrakty pozyskuje w wyniku wygranych przetargów publicznych ogłaszanych przez szpitale, zakłady lecznicze, uzdrowiska i inne placówki żywienia zbiorowego w obrębie publicznych usług leczniczych .

Posiadamy odpowiednie know-how ulepszane i udoskonalane od 2016 roku, od kiedy rozpoczęliśmy działalność w tej branży. Posiadamy profesjonalne wyposażenie oraz zatrudniamy wyszkolony personel aby spełnić każde kryteria zamawiających. Aktualnie posiadamy kuchnie : w Poznaniu, Sosnowcu, i Bytomiu, które są w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt pozwalający przygotować posiłki zgodnie z zawartymi kontraktami. Przygotowujemy dziennie ok 900- 950 posiłków całodziennego wyżywienia pacjenta.

W Poznaniu i Wielkopolsce jesteśmy liderem cateringu szpitalnego. W 2020 roku zdobyliśmy dwa kontrakty na Górnym Śląsku, a w 2021 kolejny trzeci kontrakt długoterminowy na 4 lata.

Rynek ulega wyraźnej konsolidacji, pozostają tylko duże firmy cateringu szpitalnego, zwykle oferujący inne usługi dla szpitali – ochrona lub sprzątanie. Firma Meridian’s Sp. z o.o. z racji szczegółowego badania kosztów i wnikliwej analizy finansowej ma możliwość konkurowania na rynku z innymi firmami z branży. Cechuje nas elastyczne i indywidualne podejście do każdego kontrahenta i szczegółowe przygotowanie się do procedury przetargowej.

http://meridians.pl/